WIZJA I MISJA

Naczelne wartości jakimi kieruje się firma HB Polska to wysoka jakość produktów w przystępnej cenie oraz profesjonalna obsługa klientów. Firma w swojej ofercie posiada produkty zapewniające komfort otoczenia w domu, ogrodzie i podróży.  Celem HB Polska jest stałe podnoszenie jakości oferowanych produktów oraz wykorzystywanie innowacyjnych technologii ku korzyści końcowych konsumentów. HB Polska jest firmą rodzinną –  producentem ponad kilkudziesięciu produktów pod własną marką HB oraz wyłącznym dystrybutorem na polskim rynku takich marek jak WARMWATCHER, SUNRAY, AIRFREE, POLTI, BELLISSIMA I HALE.

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

Odpowiedzialne zarządzanie produktami, wykwalifikowanym zespołem oraz złożonym procesem logistycznym plasuje HB na pozycji wiarygodnej i stabilnej firmy. Zrównoważony rozwój pozwala nam wyznaczać nowe cele oraz nieustannie podnosić standardy. Monitorujemy nie tylko działania konkurencji, ale również śledzimy najnowsze trendy światowe w branży AGD.

INNOWACJA

Odważnie stosujemy nowe rozwiązania projektując produkty marki HB. Nasi pracownicy odznaczają się stylem myślenia „outside the box” co wpływa na szybkość w dostarczaniu trafnych rozwiązań. Skupiając się na kompleksowej obsłudze klientów sięgamy po niestandardowe narzędzia marketingowe.

KULTURA ORGANIZACYJNA

HB Polska cechuje styl komunikacji oparty na pozytywnym stosunku do otaczającego świata. Utrudnienia traktujemy  jako okazję do poszukiwania nowych ścieżek rozwoju. Wyznajemy zasadę, że nic nie motywuje tak jak rozwój dlatego też w codziennej pracy inspirujemy siebie nawzajem i uczestniczymy w licznych szkoleniach. Dzielimy się wiedzą między sobą jak również z szeroką rzeszą partnerów i klientów.