Dlaczego POLTI?

DLACZEGO POLTI?

Firma Polti specjalizuje się w produkcji sprzętu do prasowania i czyszczenia z wykorzystaniem pary w warunkach domowych.

Produkty Polti są dostępne w ponad 42 krajach na całym świecie.

FRANCO POLTI

Ponad trzy dekady temu w 1978 roku, Franco Polti postawił sobie jako cel
stworzenie urządzeń, które w warunkach domowych będą dawały
końcowy efekt czyszczenia i prasowania, który możliwy był do osiągnięcia
tylko w profesjonalnych salonach usługowych.

PROFESJONALIZM

Wprowadzenie na rynek żelazka Vaporella zrewolucjonizowało życie gospodyń domowych. Nienaganny efekt prasowania przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa stał się znakiem rozpoznawczym Polti.

Marka Polti również wpisała się w świadomość konsumentów dzięki wsparciu sportowców walczących o Puchar Włoch w Kolarstwie. Polti sponsorowało m.in. Michaela Schumachera i Ivana Gotti.

„Głęboko wierzymy w pracę zespołową, która sprawia, że nie ma celu nie do osiągnięcia“ powtarzał wielokrotnie Franco Polti.

INNOWACYJNOŚĆ

W świecie Polti innowacja jest synonimem bezpieczeństwa i niezawodności rozwiązań. W 1998 zespół ekspertów opatentował „safety cap“ czyli zakrętkę zabezpieczającą rozgrzany boiler, tak by jego otwarcie nie było możliwe aż do momentu ostygnięcia.

To rozwiązanie zainspirowało wiele firm specjalizujących się w produkcji sprzętu do czyszczenia parą, do wprowadzenia podobnych zabezpieczeń

Kwintesencja włoskiego stylu

Kwintesencja
włoskiego
stylu

Unikalny włoski styl, funkcjonalność oraz bezpieczeństwo użytkowania to podstawy jakimi kierują się projektanci w centrum Badań i Rozwoju Polti.

Słoneczna Italia to nie tylko dobra destynacja turystyczna. Włochy to światowa stolica eleganckiego i niepowtarzalnego stylu. Miejsce, w którym rodzą się projekty nowych urządzeń marki Polti…

video

BĄDŹ LEPSZA NIŻ PERFEKCYJNA!

Bez kompromisów.
Szybko, tanio i skutecznie.
Postaw na inteligentne urządzenia
do kompleksowego czyszczenia

Perfekcyjnie czysty dom

Czyszczenie parą bez konieczności używania szkodliwych detergentów, eliminacja alergenów i niepożądanych insektów, niskie zużycie energii to tylko niektóre z wielu rozwiązań jakie gwarantuje. Łatwość i prostota obsługi, wysoka skuteczność stosowania naszych urządzeń powodują, że „ Perfekcyjnie czysty dom“ jest w zasięgu każdego z nas.

Idealnie czyste okna
nie tylko od święta

Bez detergentów,
by chronić Twoje zdrowie

Skuteczna eliminacja
insektów

Jeżeli masz do nas jakieś pytania napisz do nas.

Napisz do nas

Witamy na naszej stronie. Jeżeli masz do Nas pytania odnośnie produktów Polti, zapraszamy do kontaktu z Nami.

Wysyłanie

©Polti 2016

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?